Полікарбонат ТитанПласт по праву заслуговує вважатися одним з кращих покрівельних матеріалів на ринку прозорої покрівлі.

Сфери застосування полікарбонату ТитанПласт

Існує безліч виробників з різних країн, які пропонують продукцію різної якості, цінової категорії. Стільниковий полікарбонат використовується в таких сферах:

  • Тепличне господарство.
  • Облаштування навісів, козирків, автомобільних навісів, накриттів над басейнами.
  • Для облаштування перегородок усередині приміщень.
  • Скління промислових цехів.

На сьогодні відомим і надійним вважається стільниковий полікарбонат ТитанПласт виробництва Білорусь, який виготовляється на заводі в місті Новополоцьк. Виробництво відкрито в 2014 році і випускає відомі марки полікарбонату, серед яких Sotek і TitanPlast. Завод ТитанПласт оснащений італійським обладнання компанії Omipa - провідним виробником обладнання для виробництва пластику.

Переваги полікарбонату Титан Пласт

Полікарбонат Титан Пласт відрізняється високою міцністю і якістю продукції, оскільки виготовляється тільки з первинної високоякісної сировини. Використання полікарбонату білоруського виробництва можливо в зовнішніх і внутрішніх роботах, основна перевага - висока щільність, наявність УФ захистів. Захисний УФ шар наноситься на листи шляхом соекструзії і захищає полікарбонат від руйнівного впливу сонячних променів.

Основні переваги:

  • використання первинної сировини - гарантія довговічності полікарбонату;
  • УФ-захист - всі листи мають додатковий захист від сонця, що дозволяє з легкістю використовувати їх в зовнішньому будівництві та облаштуванні рекламних щитів. Такий матеріал служить до 15 років зовні і до 25 в приміщенні, зберігає гарний зовнішній вигляд і не псується при впливі погодних умов;
  • великий асортимент продукції - завод TitanPlast виготовляє полікарбонат будь-якої товщини і кольору, ви можете вибрати з пропонованого діапазону;
  • гарантія від виробника - тільки надійні і перевірені компанії надають гарантію на полікарбонат до 14 років і обіцяють якісний і довгий термін служби;
  • відповідність ціни і якості - вкладаючи гроші в перевірену сировину, ви будете впевнені в тому, що робите вигідну інвестицію на довгі роки.

Щоб зробити покупку або індивідуальне замовлення, телефонуйте нам за номером телефону, вказаним на сайті і наш менеджер відповість на всі ваші запитання прямо зараз.