Полікарбонат - це матеріал групи термопластів, для виготовлення якого використовується композиція складних поліефірів вугільної кислоти, спирти, бісфенол. Готовий матеріал володіє унікальними технічними характеристиками, ефектним зовнішнім виглядом, що дозволяє використовувати його практично в будь-яких напрямках будівництва.

За допомогою полікарбонату оформляються покрівлі, навіси, віконні прорізи, козирки на парковках, в ТРЦ, офісних будівлях, басейнах, парках, на парковках, спортивних кортах. З нього створюються павільйони, ангари, склади, теплиці, рекламні щити, огорожі.

Види і переваги термопластового матеріалу

Доступний за ціною полікарбонат має різні відтінки, відмінну гнучкість. Тому з його допомогою легко вирішуються проекти, де потрібно зробити акцент на ефектному, незвичайному дизайні або при складанні конструкцій складної конфігурації.

За технологією виробництва і одержуваної структурі розрізняють наступні види цього матеріалу:

  • пористий - має більший показник гнучкості, пружності;
  • монолітний - це жорсткий, дуже міцний матеріал, стійкий до вітрових навантажень і навантажень тиску.

Спільними для всіх видів полікарбонатних матеріалів є такі властивості, як легка вага, стійкість до корозії, будь-яких погодних опадів, невелика товщина, якісна вентиляція приміщень, світлопроникність, легкість догляду за поверхнею. З них легко будуються стаціонарні конструкції, виготовляються мобільні споруди, які в будь-який момент можна швидко розібрати і перевезти для установки в іншому місці.

Широкий асортимент якісного полікарбонату за найкращою ціною від компанії "Вишневий сад"

Компанія "Вишневий сад" пропонує кожному, хто планує приватне малоповерхове будівництво або реалізацію проектів масштабної забудови в Дніпропетровську купити стільниковий полікарбонат за найбільш вигідною ціною. Весь представлений на продаж матеріал - високого класу якості, нешкідливий для здоров'я людини і навколишнього середовища, що підтверджується сертифікатами встановленого зразка.

Дніпропетровськ (Дніпро) - чи не єдине місто, де ви можете замовити полікарбонат будь-якого розміру, а також акрил, фасадні, типові готові конструкції. Нашою компанією обслуговується вся Україна. Для доставки по Києву і області у нас є свій власний вантажний автопарк, в інші населені пункти транспортування будь-яких матеріалів, готових теплиць, парників здійснюється перевіреними транспортними службами: Ин Тайм, Нова пошта, Делівері.

Ціна доставки буде максимально вигідною, в чому ви переконаєтеся в момент підтвердження замовлення через нашого фахівця. Кількість замовлення на 1 партію не обмежена - ви можете купити полікарбонат оптом і в роздріб без обмежень за обсягом.