Використання полікарбонату поширилося не тільки в будівництві на міському рівні, а й активно використовується в промисловості. Багато споруд на вулицях міста оснащені цим видом пластику - навіси, вітрини, зовнішня реклама і багато іншого. Але і кожен сучасний господар знає, що полікарбонат - лідер серед прозорого покрівельного матеріалу і його застосування служить надійним варіантом на довгі роки.

Розрізняють два види полікарбонату: монолітний і стільниковий.

Серед особливостей монолітного: прозорий, міцний, одношаровий, стійкий до ударів і зовнішнього механічного впливу, добре пропускає світлові промені.

Стільниковий полікарбонат: двошаровий, має ребра жорсткості, легкий, міцний, добре гнеться, пропускає до 80% видимого світла.

Що ж стосується ціноутворення на матеріал - його ціна залежить від параметрів товщини і розміру самого листа. Монолітний термопласт має один шар, структура якого єдина і щільна. Стандартна товщина листа - від 2 до 12 міліметрів, а саме: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 і 12. Розміри стандартного листа становлять 2,05 на 3,05 метра.

Особливості сотового полікарбонату

Стільниковий полікарбонат має пористу структуру і завдяки камерам повітря, які розташовуються між поздовжніми ребрами міцності, так званими, сотами, він досить легкий. Ціна залежить від того, наскільки складна структура - блоки бувають однокамерні, двокамерні і посилені, шари можуть накладатися кілька разів. Товщина стільникового блоку буває від 4 до 32 міліметрів: 4, 6, 8, 10, 16, 25 і 32. Стандартний розмір листа (випускається в єдиній ширині) - 2,1 метра, можлива довжина листа - 6 або 12 метрів.

Якщо замовляти полікарбонат від виробника, можна зробити індивідуальне замовлення і купити половину листа, так само вибрати товщину і необхідний для вашого інтер'єру колір. Щоб довідатися про ціни на матеріал, зв'яжіться з нами і отримаєте консультацію з усіх необхідних питань.