Сучасне життя диктує свої умови, все розвивається, в тому числі — сільське господарство і фермерську справу. У цих сферах теж активно застосовуються інноваційні матеріали і технології.

Селянська промислова теплиця - це сучасна багатофункціональна конструкція для вирощування овочів та інших рослин цілий рік. Поставляється у вигляді "конструктора" (каркас, стільниковий полікарбонат, комплектуючі). До конструктивних елементів додається інструкція по монтажу. Парник монтується за 1,5-2 години підручними засобами, силами 1-2 чоловік, спеціалізований інструмент для збору цієї промислової конструкції не потрібно. При необхідності, Ви можете замовити і купити окремо каркас, який підходить також під плівку, можливий продаж додаткових секцій.

Вартість конструкцій промислових теплиць залежить від кількості секцій і товщини полікарбонатного листа. Компанія «Вишневий сад» (Україна) співпрацює безпосередньо з виробниками, тому Ви отримуєте теплиці за низькими цінами, з доставкою по місту Київ та іншим регіонам країни.

Інноваційний комплекс для отримання врожаю круглий рік

Устаткування і матеріали для будівництва тепличних споруд утворюють єдиний сучасний комплекс, що дозволяє високоефективно культивувати рослини в закритому грунті. Купити в Україні промислову фермерську теплицю з полікарбонату «під ключ» на сьогоднішній день означає придбати виріб, в якому:

  • оптимально підібрані розміри, пропорції;
  • ідеально зістиковано всі частини конструкції;
  • правильно підібрані комплектуючі;
  • професійно зварений каркас;
  • передбачена легкість складання, монтажу в потрібному місці.

Каркас арочної споруди складається з сталевих оцинкованих профільних труб і стикувальних деталей. Зверху на каркас кріпиться стільниковий полікарбонат. На торцях з'єднання фіксується притискним профілем і саморізами. Зверху кріплення виконується сталевими оцинкованими стрічками. Ціна на сучасні фермерські промислові теплиці з полікарбонату під ключ в компанії «Вишневий сад» є вигідною для всієї України.

Компанія «Вишневий сад»: теплиці для збору вдалого врожаю

Багато інвесторів і фермери вже оцінили вигоду вкладень в тепличний бізнес і будівництво промислових теплиць, продажу їх ростуть. Незважаючи на чималу вартість, промислові теплиці приносять стабільно високий прибуток, цей бізнес набуває все більшого поширення в Україні. Багаторічний досвід, накопичений співробітниками компанії «Вишневий сад», дозволяє професійно підходити до питання продажу на українському ринку якісного полікарбонату в листах і готових теплиць.

Ми здійснюємо прямі поставки від провідних світових брендів. Ми можемо запропонувати моделі Berolux в розмірі 3 × 10 × 2; а також TITANPLAST з полікарбонату товщиною 4,6, 8 мм з каркасом, в розмірах 3 × 6 × 2, 3 × 8 × 2, 3 × 4 × 3. У нас - індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми враховуємо Ваші побажання, тому Ви можете замовити, купити і встановити з нашою допомогою промислові фермерські теплиці нестандартних розмірів під замовлення (ціни - оптимальні).