Рифлений, хвилястий або профільований (гофрований) полікарбонат - різновид монолітного полікарбонату. Це відносно новий матеріал на ринку. За формою такі полікарбонатні листи точно повторюють форму профнастилу (рифлений) або шиферу (хвилястий). Пластик екструдують і профилюють в листи потрібної форми, які потім надходять споживачеві в продаж; компанія «Вишневий сад» пропонує Вам купити такі листи з оперативною доставкою по Києву, Харкову, Одесі.

Основне застосування даний профіль знайшов в перекритті покрівлі споруд, функціонально замінивши хвильової шифер, але значно перевищивши його за технологічними характеристиками. Полікарбонат має вражаючу міцність, стійкістю до погодних явищ (його не може розбити град, він не провисає, якщо на нього падає великий обсяг снігу, не гнеться від сильного вітру), але при цьому легкістю. На відміну від шиферу, він не тріскається, не піддається корозії. На відміну від профнастилу, полікарбонат пластичний і набагато легше.

Ще один різновид - крупновхвильові листи стільникового карбонату, що зберігають властиву матеріалу легкість, ударостійкість, високу жаро- і звукоізоляційні, що поєднується з відмінною светопропускной здатністю.

Купити профільований (профільний і хвильової) полікарбонат по відмінною ціною Ви зможете в компанії «Вишневий сад» з доставкою по Києву, в Одесу, Харків та інші міста України.

Властивості і сфери застосування

Незважаючи на високі антивандальні характеристики, плити рифленого і хвилястого полікарбонату дуже легкі. Завдяки своїй структурі, листи рифленого і хвилястого полікарбонату мають універсальне застосування для покрівельних робіт. Цей монолітний матеріал у вигляді ребристих і хвилястих профілів має такі особливості:

  • надійний УФ-захист покриття;
  • антикорозійність;
  • світлопроникність 90%;
  • спеціальне покриття, що перешкоджає утворенню конденсату;
  • робочі температури - від -50 до +120 градусів;
  • міцність і ударостійкість: його практично неможливо розбити;
  • двостороння захист від ультрафіолету;
  • широка кольорова гамма;
  • висока несуча здатність;
  • простота в монтажі.

Ідентичність форми цього виду полікарбонату з профнастилом дозволяє втілювати цікаві архітектурні рішення, чергуючи прозорі та непрозорі профілі, граючи на матовості/глянсовості матеріалу, використовуючи різні колірні відтінки.

Купити профільований полікарбонат в компанії «Вишневий сад»: вигідна ціна і надійність покупки

Колір профільованого карбонату і ступінь прозорості можуть бути різними. Прозорий матеріал є в безкольоровому і кольоровому варіанті, світлопроникна здатність - від 60% до 95%. Напівпрозорі листи рифленого полікарбонату пофарбовані в димчасті і матові відтінки. Непрозорі листи бувають молочні, бежеві та кольорові (кольори соковиті і яскраві). Це дуже стійкий і довговічний матеріал. Гарантія від виробника - 10 років, але реальний термін служби складає більше 20 років. Представлені на нашому сайті бренди - Polyside, Polygal, Plastilux.

У нас Ви можете вибрати потрібний Вам профільований (хвилястий і гофрований) полікарбонат, замовити онлайн і купити за низькими цінами, так як ми співпрацюємо з виробниками напряму; наш центральний офіс знаходиться в Києві (Вишневе), але ми швидко доставимо потрібний Вам матеріал по Україні (Київ, Одеса, Харків).

Вибирайте надійних постачальників, щоб бути впевненим в якості матеріалу. Адже мала вага, гнучкість, простий монтаж, що поєднується з воістину унікальною стійкістю до ударів, дозволяють віднести хвильової і профільований полікарбонат до практично «вічною» матеріалами, за якими майбутнє, а конструкції, які Ви зведете з його використанням, будуть служити не одному поколінню людей.