Полікарбонат - популярний світлопрозорий матеріал, який широко поширений в будівництві і є гідною альтернативою склу. Основна привабливість його полягає в можливості відновлювати свій склад навіть після впливу високої температури, тобто переробка полімерного матеріалу можлива в необмеженій кількості.

Полікарбонатні плити, що виготовляються з полімерного гранульованого пластику, використовуються у виробництві і побуті в якості покрівлі. Стільникові пластини мають високу ударну міцність, через що їх можна використовувати в якості навісів, огорож і перегородок.

Стільниковий полікарбонат без гранул використовується і з метою виконання декоративної функції, суміщеної з підвищеною міцністю. Антивандальні властивості забезпечують довгий термін його служби і надійність конструкцій, від чого він застосуємо в різних сферах промисловості, аж до щитів зовнішньої реклами.

Стандартні розміри пластику

Виготовлення термопласта в двох формах - сотовій і монолітній, обумовлює різні стандартні розміри плит. Монолітні прозорі листи зовні схожі на скло, але мають набагато більш високу міцність і меншу вагу, його стандартні розміри 2,05 * 3,05 м. В залежності від переслідуваних цілей, використовуються плити товщиною від 2 до 12 мм.

Стільниковий полікарбонат має внутрішню ребристу структуру, яка збільшує товщину плити, вона обчислюється від 4 до 32 мм. Стандартний лист стільникового полікарбонату має розміри 2,1 * 6 м і 2,1 * 12 м. Ціна на матеріал розраховується відповідно до товщини листа. Мінімальна вартість у монолітної плити з товщиною 2 мм або сотової від 4 мм.