Полікарбонат — це матеріал, який використовується в будівництві, для скління теплиць та інших конструкцій, що мають потребу в збереженні внутрішньої температури без втрати інтенсивності природного освітлення. Для цього матеріал повинен бути максимально герметичним, адже тільки так можна ефективно зберегти внутрішній мікроклімат приміщення.

Екструдований листовий полікарбонат за своїми властивостями вже є теплоізоляційним матеріалом. Щоб не загубилося збережене тепло, в місцях з'єднання між собою і в точках монтажу з іншими несучими поверхнями фрагменти полікарбонату повинні бути ідеально скріплені. Для цього і служать профілі, або з'єднувальні системи.

Особливість роботи таких систем полягає в тому, що з'єднання відбувається без механічного та хімічного впливу на полікарбонат:його не свердлять, не приклеюють, а щільно вставляють в пази профілю. Компанія «Вишневий сад» пропонує весь необхідний асортимент профілів для монтажу полікарбонатних листів за вигідною ціною. Якщо Вам потрібна консультація щодо того, який профіль для полікарбонату Вам потрібно купити для реалізації Ваших будівельних завдань, фахівці допоможуть прорахувати необхідний обсяг і вартість.

Види і властивості

За матеріалом виготовлення розрізняють алюмінієві і пластикові профілі. Алюмінієві служать для монтажу стільникового полікарбонату та монолітного. Пластикові (полікарбонатні) з'єднувальні системи — тільки для стільникового. При товщині стільникового листа 4-10 мм можуть бути використані пластикові з'єднання; більше 16 мм — потрібні вже алюмінієві. Для монолітного матеріалу при 4-6 мм використовуються пластикові системи, а більше 7 мм - алюмінієві. Ціна алюмінієвих з'єднувальних систем вище, ніж пластикових, але вони і надійніше, а в компанії «Вишневий сад» можна купити профілі для полікарбонату за доступною ціною.

За своїм призначенням розрізняють профілі з'єднувальні і торцеві. Сполучні можуть бути роз'ємними або нероз'ємними. Пластикові роз'ємні сполучні профілі для стільникового матеріалу кріплять листи до несучої арочної конструкції за допомогою клік-системи. Торцеві профілі, використовувані для стільникового листа, бувають F- і H-образними. П-подібні торцеві профілі роблять з алюмінію і пластика, а F-образні — тільки з алюмінію. Основне призначення торцевих систем кріплення — захист відкритих осередків і декор.

Кожен профіль виконує своє завдання в конструкції: з'єднує або замикає. Є і спеціальні види — пристінкові, кутові, конькові. Коньковий профіль — це гнучкий з'єднувальний матеріал. Кутові моделі дозволяють скріпити два листа під прямим кутом. Пристінний профіль закриває торці панелей і зміцнює краю полікарбонату з підставою. Необхідний тоді, монтують лист, що примикає до вертикальної або горизонтальної поверхні.

Для монтажу листів стільникового полікарбонату також знадобляться:

  • термошайби (завдяки їм є куди розширюватися листу при підвищенні температур; надійно утримують листи при сильному вітрі);
  • стрічки герметизації (запечатують підняту сторону полікарбонату, захищаючи від опадів панель);
  • перфоровані стрічки (забезпечують стік конденсату, перешкоджаючи проникненню пилу в стільники листа).

Замовити кріплення для полікарбонату в компанії «Вишневий сад»

Щоб конструкція з полікарбонатних панелей прослужила багато років, не доставляючи проблем, вона повинна бути якісно виготовлена ​​і закріплена. Компанія «Вишневий сад» продає вигідно не тільки полікарбонат, але і комплектуючі профільні системи до нього. У нас великий досвід роботи, налагоджені прямі поставки продукції від виробників профілів для полікарбонату, ми продаємо тільки сертифіковані вироби та матеріали.

Оформити і купити системи кріплення для полікарбонату за ціною виробника можна, попередньо зателефонувавши або зв'язавшись з нами через форму зв'язку на сайті. Оптовим покупцям надаються індивідуальні знижки. Якщо Вам потрібна консультація, Ви не можете самостійно визначити, які саме профілі підходять для вирішення поставлених завдань, товщину, вид, колір полікарбонату, ми Вам обов'язково допоможемо підібрати необхідне.