Світлопрозорі конструкції з полікарбонату (термопластів різної рецептури) сьогодні на піку популярності. Вони виглядають ефектно, але стримано, забезпечують якісне освітлення приміщень, дозволяють підтримувати оптимальний мікроклімат усередині будівель. Застосовується цей полімер як елемент будівель, споруд різного призначення в проектах приватного і великомасштабного промислового будівництва.

Кілька популярних рішень із застосуванням полікарбонату - це теплиці, фасади, віконні прорізи офісних будівель, ТРЦ, покрівлі житлових і комерційних приміщень, мобільні або стаціонарні склади, ангари, павільйони, виставкові центри. Широко застосовуються світлопрозорі конструкції при впорядкуванні парково-садових зон, парковок, прибудинкових територій. Козирки, навіси, фасади, покрівлі, огорожі, готові збірні будівельні модулі, рекламні стенди - все це і багато інших видів конструкцій можна замовити з полікарбонату.

Основні види та переваги термопластів

Полікарбонат кожного виробника відрізняється унікальністю рецептури, за рахунок чого варіюються значення основних технічних характеристик. Всій продукції за умови добротного якості притаманні такі переваги, як легка вага, пластичність, світлопроникність, міцність, інертність до будь-яких хімічних речовин, відсутність корозійних процесів.

Найбільшою популярністю користуються такі види матеріалу:

Полікарбонатні конструкції з пористого матеріалу мають підвищену пружністю, гнучкістю, тому найчастіше з нього роблять теплиці, зупинки, малі будівельні конструкції. Монолітний полікарбонат має більш високий показник механічної і ударної міцності, жорсткості. Він краще витримує вітрові навантаження, має більший допустимий поріг навантаження тиску від матеріалів, що використовуються при будівництві. Тому він більше застосуємо для великих проектів капітального будівництва, приватних котеджів.

Краща ціна для покупки полікарбонату і металоконструкцій в Білій Церкві

Компанія "Вишневий сад" - зручний для кожного інтернет-магазин, де ви можете підібрати підходящий вид і розмір полікарбонату. Також ми пропонуємо широку лінійку типових конструкцій - теплиць, навісів, козирків, підвіконь і беремо замовлення на виготовлення металоконструкцій. В онлайн-магазині "Вишневий сад" ви можете замовити всі необхідні комплектуючі, вибрати альтернативні будівельні матеріали: акрил, фасадні.

Біла Церква - чи не єдине місто України, в якому ви можете за найкращою ціною купити полікарбонат будь-якого формату. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний день в будь-який населений пункт країни нашою машиною або обраної вами транспортною службою: Новою поштою, Ін Тайм, Делівері. Вартість окремо доставки і комплексно всього замовлення завжди обмовляється до моменту його підтвердження, тому ви завжди залишитеся задоволені вигідними умовами співпраці з нашою компанією.