Оргскло - це синтетичний матеріал, отриманий шляхом лиття або екструзії акрилових смол. Два різних способи отримання полімеру наділяють його різними властивостями, які використовуються в залежності від вимог до застосування.

Екструзійний спосіб - це розплавлення гранул полімерного метилметакрилату в спеціальному апараті до в'язкого стану. Далі, його виливають на дзеркальні пластини певного розміру і вичікують процес застигання. За допомогою екструдера можна виплавити листи різної товщини і довжини.

Органічні властивості оргскла з екструдера - має менший показник ударостійкості і хімічної стійкості. Витримує вплив температур в діапазоні 150-170 ° С, але добре склеюється. Отримане шляхом лиття, оргскло має велику міцність і хімічну стійкість. Мономірну суміш заливають в підготовлені форми з силікатного скла і очікують процесу полімеризації до отримання твердої пластини.

Литий матеріал відрізняється кращою здатністю витримувати високі температури, легко полірується і обробляється. Термопластичність матеріалу дозволяє відновлювати йому свої властивості після застигання або використовувати після переробки необмежену кількість разів. Серед особливостей органічного скла - його легкість і ударостійкість. Маючи в 2,5 рази меншу вагу в порівнянні зі звичайним склом, його міцність перевищує показник конкурента в 5 разів. Крім того, оргскло вологостійке, пропускає і розсіює світло, не псується під впливом ультрафіолету, і добре ізолює шум.

Застосування полімерного матеріалу знайшло широке використання в промислових і будівельних сферах для скління балконів, перегородок, торгових вітрин, тепличних приміщень і оранжерей. Крім того, його використовують для декоративного оформлення інтер'єрів і рекламних щитів, вивісок і банерів.

Як застосовують оргскло і де його купити?

Широке використання в промисловій, побутової та інших сферах пояснюється рядом позитивних властивостей, якими володіє оргскло:

  1. Прозорість - саме ця якість в першу чергу ставить матеріал в конкуренцію традиційному силікатному склу, так як можливість споруджувати світлопрозору покрівлю або скління, була затребувана ще багато століть назад.
  2. Легкість - починаючи порівнювати зі зі звичайним склом, ми виявляємо, що оргскло в 2,5 рази легше, що забезпечує більш просту технологію монтажу і транспортування.
  3. Міцність - порівняно з іншими видами скла, полімер метилметакрилату міцніше в 10 разів і є менш крихким, не розлітаючись на дрібні шматки при механічному пошкодженні. При необхідності наділити оргскло антивандальними властивостями, в розпечений метал додають необхідні домішки.
  4. Світлопроникність - крізь листи органічного скла проходить близько 93% світла, при цьому, змішування з барвниками і надання кольору листам не знижує параметри пропуску променів. При необхідності на поверхню додається матове покриття, яке має пропускну здатність видимого світла від 20 до 75%.
  5. Хімічна стійкість - вплив неорганічних речовин і розчинів ніяк не впливає на якість і зовнішній вигляд скла, до того ж, воно не схильне до згубного впливу вологи.

Широке застосування цього матеріалу обгрунтовано на вищевказаних властивостях, які вигідно використовуються в приватному і промисловому будівництві, оформленні ландшафтного інтер'єру та декору приміщення.

Купити оргскло можна на нашому сайті, зателефонувавши нам за вказаним номером. Ми відповімо на всі ваші запитання і швидко доставимо якісні матеріали куди завгодно.