Сотовий полікарбонат 

Стільниковий полікарбонат - це листовий пластик, виконаний з полімерних матеріалів. Славиться низькою масою, своїми удароміцними, світлопрозорими властивостями, які знайшли застосування в будівництві, архітектурі, промисловості і в побутовій сфері.

Стільники, з яких складаються листи полікарбонату, формуються з поздовжніх ребер жорсткості. Простір між цими каналами заповнений повітрям, що покращує теплоізоляцію і звукоізоляцію матеріалу. Ці поздовжні канали роблять полікарбонат міцнішим і стійким до ударів, тому його використовують в міському будівництві. Що стосується ваги полікарбонату, він в 10 разів легше звичайного скла і досягає успіху над конкурентом як в якості прозорої покрівлі, так і в інтер'єрних рішеннях.

Стандартні розміри стільникового полікарбонату - випускається довжиною 6 або 12 метрів, ширина при цьому завжди 2,1 метра. Що стосується товщини, її діапазон варьюється від 4 до 16 міліметрів, що прямо пропорційно вливає на вагу полікарбонатної плити. Стандартний лист довжиною в 6 метрів становить 10 кілограм.

Стільниковий полікарбонат має гарну здатність пропускати промені видимого світла, при цьому, ці показники залишаються незмінними при виборі кольорового пластику. Стандартні плити представлені в червоному, синьому, зеленому, бірюзовому, і бронзовому кольорах. Вартість кольорового пластику ненабагато вище звичайного полікарбонату.

Щоб купити листовий пластик за доступною ціною, зверніться до нас - ми допоможемо вам з вибором і проконсультуємо з усіх необхідних питань. Щоб зробити покупку прямо зараз, телефонуйте за контактним номером!

Монолітний полікарбонат

Монолітний полікарбонат - це пластична маса, виплавлена за допомогою екструдера і сформована в листи довгастої форми. Властивості монолітного полікарбонату стали використовуватися в багатьох сферах, в тому числі в будівництві, як гідна альтернатива склу.

Дійсно, прозорий надійний матеріал вже давно потребував вдосконалення, так як стандартне силікатне скло має досить велику вагу і схильне до механічних пошкоджень, розбиваючись на дрібні небезпечні шматки.

Монолітний полікарбонат славиться своєю міцністю на значно вищому рівні, ніж оргскло і інші листові матеріали. Плити товщиною від 6 міліметрів використовуються в якості антивандального захисту на великих підприємствах і в банківській сфері, при їхній допомозі склять суспільні приміщення і навіть люки літаків. Вага монолітної плити трохи більше стільникового полікарбонату, так як його простір всередині заповнений повітрям, але це робить його більш міцним і надійним. Ніякі погодні умови - тиск снігового шару, перепад температури і градові опади не страшні полікарбонату.

Листовий пластик залишається незмінно привабливим і прозорим, його поверхня не тьмяніє, і не мутніє з часом. Для захисту від ультрафіолетових променів, які при тривалій дії здатні впливати на стан матеріалу, його покривають спеціальною плівкою. При цьому, пропускна здатність світла становить близько 90% і не погіршується протягом всього терміну служби.

Якісний, безпечний полікарбонат, який відповідає всім вимогам, ви можете купити в нашому магазині, зв'язавшись з менеджером. Скористайтеся можливістю крокувати в ногу з часом, використовуючи інноваційні матеріали високої якості з гарантією безпеки для вас і вашої родини.