Стільниковий полікарбонат зарекомендував себе як легкий, міцний і світлопропускаючий матеріал. Завдяки високій ударостійкості і надійності, прозорий стільниковий полікарбонат використовується при будівництві зовнішніх огороджень, оформленні приміщень, для внутрішнього декору і фасадної реклами.

Сотовий полікарбонат в будівництві

Стільникові листи або, як з ще їх називають, ніздрюваті, мають теплоізоляційні властивості, завдяки камерам повітря, які заповнюють відстань між поздовжніми ребрами жорсткості. Прозорість і світлопроникність матеріалу робить його гідною альтернативної склу, більш надійною і доступною. Термін служби - близько 10-12 років.

Крім використання в якості покрівельних козирків і навісів в павільйонах, його можна помітити в офісних будівлях в якості разділювачів і перегородок.

Світлопропускання і колір

Світлопропускаючі здатності стільникових плит знайшли своє застосування при установці навісів і козирків. Кольорові рішення дозволяють підібрати підходящий до дизайну екстер'єру матеріал. Доступні кольори - білий, тобто в прозорому, синьому, зеленому, червоному і сірому відтінках. Пропускна здатність залежить як від кольору, так і від товщини листа полікарбрнату, і становить від 25 до 85%.

Стандартні розміри полікарбонату:

  • 2100 мм - ширина,
  • 6000 або 12000 мм - довжина.

Товщина плити, на відміну від монолітної, більша через ребристу внутрішню структуру, і представлена ​​в діапазоні від 4 до 32 мм. Кольорові блоки продаються погонними листами, нарізаними від 1 до 9 метрів в довжину, при незмінній ширині 2100 мм.