Полікарбонат став матеріалом номером один в області будівництва і спорудження покрівельних конструкцій, завдяки своїй міцності і легкості. Ми вже розглядали переваги полікарбонату, і наводили приклади, чому варто віддати перевагу йому або органічному склу.

Як правило, на рівні міського та промислового будівництва робляться великі партії закупівель міцного пластику товщиною понад 5 міліметрів, щоб забезпечити надійність конструкцій. Ударостійкий і легкий матеріал надзвичайно простий в монтажі і не вимагає заміни, не підпадає під вплив погодних умов, легко очищається від забруднень за допомогою води і легкого мильного розчину.

Ці переваги залучили користувача і в більш локальних масштабах, дачники і власники заміських будинків використовують його елементи в будівництві. З полікарбонату можна спорудити невеликі перегородки усередині приміщення і використовувати в якості дизайнерського елемента. Для зовнішнього застосування його використовують для спорудження теплиць і альтанок, скління балконів і терас.

Придбання полікарбонату - це суттєвий внесок в розвиток вашої ділянки, адже матеріал не тільки сучасний і надійний, але і готовий прослужити тривалий час без особливого догляду. Саме тому випуск сировини представлений в різних кольорах і розмірах, щоб ви могли підібрати оптимальну кількість матеріалу для себе.

Стандартний розмір полікарбонату

Стандартний розмір залежить від виду полікарбонату і може індивідуально обговорюватися при замовленні у виробника. Монолітний полікарбонат в стандартному розмірі 2,05 на 3,05 метра можна вибрати в товщині від 2 до 12 міліметрів.

Стільникові блоки полікарбонату товщі завдяки двошаровій структурі і представлені в розмірах 2,1 на 6 і 2,1 на 12 метрів. Товщина листів - від 4 до 32 міліметрів. Кольоровий полікарбонат випускається переважно в холодних кольорах - зеленому, синьому, смарагдовому, сірому. Є прозорі і сірі панелі. Більш теплі кольори - жовтий і червоний випускаються на замовлення, оскільки є менш затребуваними.