Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00-18:00

Сб: 10:00-16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Монолітний полікарбонат

Увага! Ціни на монолітний полікарбонат знижені! Компанія & quot; Аліон Груп & quot; пропонує полікарбонат (монолітний) високої європейської якості за найнижчою ціною в Україні!

Полікарбонат монолітний - матеріал, що володіє високою міцністю, гнучкістю, прозорістю і низькою горючістю. Він широко застосовується в архітектурі, будівництві та промисловості. Полікарбонатні плити мають захисний шар, що оберігає їх від впливу сонячної радіації. Листи монолітного полікарбонату мають малу вагу (вдвічі легше скла аналогічної товщини), гарну прозорість, стійкість до впливів навколишнього середовища, а також більшості хімічних речовин і з'єднань.

Полікарбонатні листи (міцний пластик) прозорі як скло, але в 250 разів міцніше і на 50% легше. Монолітні листи є ідеальним матеріалом для конструкцій, де можливий великі ударні впливи. Монолітний полікарбонат тм Dhaze (Даз) не пробиває навіть пістолетна куля. Куленепробивний пластик, надміцний пластик, його ще називають Оргскло.

 

Для конструкторів і підрядників вони дають рішення практично будь-якої задачі, пов'язаної з облицюванням або склінням. Крім того, акустичні та теплоізоляційні властивості листів, їх мала вага і гнучкість дозволяють знизити витрати на проектно-конструкторські та будівельні роботи. Листи витримують температури, при яких багато інших пластиків або плавляться, або легко руйнуються. Листи зберігають свої оптичні і механічні властивості в самих несприятливих зовнішніх умовах. Полікарбонатні литі плити (полікарбонат моноліт) характеризуються дуже високою ударною міцністю, атмосферостойкостью, довговічністю, вогнестійкістю. Листи експлуатуються в широкому температурному інтервалі - 100 & deg; С + 130 & deg; С. При цьому всі властивості матеріалу залишаються незмінними протягом багатьох років експлуатації. Полікарбонатні листи (литий полікарбонат) - екологічно безпечні, відносяться до класу самозатухаючих матеріалів, тобто мають високу пожежостійкість і не виділяють газів при горінні.

Основні види монолітного полікарбонату:

  • пластикові листи полікарбонату стандартні;
  • полікарбонатні листи з сонцезахисним (захистом від УФ-променів) покриттям;
  • листи з тисненням і різним тонуванням.

Переваги монолітного полікарбонату:

  • висока міцність (в 250 разів міцніше скла);
  • малу вагу: в 10 разів легше скла; високий ступінь прозорості - 88%;
  • стійкість до впливів навколишнього середовища, висока хімічна стійкість;
  • легка обробка, гнучкість і пластичність, легкість очищення.

Сфери застосування монолітного полікарбонату:

  • для виготовлення ударостійких захисних огорож, екранів для верстатів, захисних окулярів і касок, виготовлення прозорих захисних щитів і огороджень для служб охорони і правопорядку, банкоматів, банківських стійок;
  • виготовлення автобусних зупинок і телефонних будок, напівкруглих склепінь, навісів для платформ; навісів для укриттів або відкритих просторів; скління катерів, поїздів, автобусів і літаків, створення прозорих сходів, транспортних засобів, протишумових бар'єрів.
Вгору