Властивості монолітного полікарбонату давно застосовуються в будівельній сфері з великим успіхом.

Пластичний матеріал - один з лідируючих на ринку прозорої покрівлі. Полікарбонат відповідає всім вимогам і має переваги над іншими світлопропускаючими матеріалами. Найбільш видатною характеристикою монолітного полікарбонату є міцність. Цей показник в рази обходить конкурентів - силікатне і органічне скло.

Порівняння з іншими пластиками

Листи полікарбонату в 250 разів міцніше за звичайне скло і в 10 разів витриваліші, ніж акрилове. Це дозволяє використовувати його в різних областях будівництва - для скління масштабних конструкцій, спорудження павільйонів і навісів.

Існують панелі полікарбонату різної товщини - від 2 до 12 мм, кожні з яких по-різному сприймають ударну дію. Так, листи з товщиною понад 5 мм використовують як антивандальний захист для амуніції і захисних засобів безпеки. Конструкції, виконані з надміцного матеріалу, не розтріскуються і не ламаються від ударів важкими предметами, їх неможливо розрізати або розбити.

В силу того, що пластик досить гнучкий і зберігає свої властивості, застосування поширилося і для укриття приміщень різної форми - криті басейни, теплиці, арочні конструкції. Хімічна стійкість, шумоізоляція, незмінний стан в широкому діапазоні температур роблять монолітний полікарбонат привабливим у всіх сферах діяльності.

Яка ціна монолітного полікарбонату?

Що ж стосується розцінок на полікарбонат? Багатьох, хто детально не знайомий з універсальними властивостями, розцінки дивують. Ми поспішаємо розвіяти їх - цей матеріал є одним з найяскравіших представників співвідношення «ціна-якість». Завдяки своїй ударній міцності матеріал не вимагає частої заміни (термін служби від 10 років) і захищає від зовнішнього механічного впливу.

Громадські місця, приміщення з високим навантаженням і будівлі, пов'язані з підвищеним ризиком, оснащуються саме полікарбонатом, що забезпечує довгий термін служби. Саме цей фактор впливає на формування розцінок на листи полікарбонату, але збереження матеріалу протягом усього терміну служби виправдовує встановлені виробником ціни.

Тому, якщо ви бажаєте оснастити свій балкон, теплицю або вітрину магазину міцним і надійним матеріалом - монолітний полікарбонат Ваш правильний вибір і забудьте про турботи щодо механічної міцності конструкції на довгі роки.

Замовити матеріал можна на нашому сайті, ми допоможемо вам з вибором, швидко і якісно виконаємо ваше замовлення. Телефонуйте прямо зараз за вказаними контактами.