Сотовий полікарбонат — це листовий полімерний пластик з комірчастою структурою, вироблений методом екструзії. Сполучені між собою ребрами жорсткості пластини утворюють листи, що відрізняються гнучкістю, міцністю і легкістю. Зазвичай це дві пластини, а від 10 мм - три і більше. Ребра жорсткості (перегородки) розташовуються між пластинами на певній відстані, утворюючи "стільники". Від цього матеріал і отримав свою назву. Завдяки перегородкам, матеріал отримав максимальну міцність, завдяки відстані між ними —легкість і гнучкість.

Сфера застосування стільникового полікарбонату

Сфера застосування цього матеріалу дуже широка. Залежно від товщини матеріалу стільниковий карбонат використовують при будівництві найрізноманітніших об'єктів: навісів, дахів, арок і перегородок; для обладнання вітрин; при перекритті басейнів і балконів; в будівництві стадіонів, автобусних зупинок, вокзалів. Вдалою знахідкою стільниковий полікарбонат став для фермерського господарства, знайшовши застосування в будівництві теплиць. Завдяки йому ера критих поліетиленом парників пішла в минуле.

Ще одна сфера застосування листів стільникового полікарбонату — у виробництві рекламних конструкцій. Легкість, пластичність, світлопроникність матеріалу дозволяє виготовляти з нього світлові короби (лайтбокси), сіті-лайти, таблички, нестандартні конструкції.

Завдяки цьому матеріалу конструкції з його застосуванням виглядають повітряними і як би ширяють у повітрі. Маса 1 кв.м товщиною 4 мм дорівнює 0,8 кг; 6 мм - 1,3 кг, 8 мм - 1,5 кг, 10 мм - 1,7 кг. Жоден матеріал в світі не зрівняється з ним по співвідношенню "маса - міцність". За структурою панелі існують:

 • однокамерні (4-10 мм);
 • двокамерні (16 мм);
 • посилені (окрема лінійка листів 4 і 6 мм);
 • чотирикамерні (25 мм).

Малюнок міжпанельних перегородок підвищує міцність листів.

Надійним постачальником полікарбонату від таких брендів, як Polygal, Polyside (Ізраїль), Titan Plast (Білорусь), Soton (Україна) є компанія "Вишневий сад". Наявність в асортименті продукції декількох брендів дає можливість вибрати матеріал в різних цінових категоріях: вартість стільникового полікарбонату в залежності від бренду може бути різна; у нас Ви зможете придбати листи в потрібному Вам кількості за оптимальною ціною, при необхідності замовивши доставку по Києву та в інші міста (Харків, Одеса і т.д.).

Властивості і переваги стільникового полікарбонату

Полікарбонат надійно увійшов в життя сучасної людини, і це не дивно. Адже цей матеріал має незаперечні переваги:

 • невисока вартість;
 • невелика вага;
 • витримує великі перепади температури;
 • гнучкість і пластичність;
 • не залишає заломів при згортанні;
 • висока ударостійкість;
 • високі теплоізоляційні властивості;
 • легко без пошкоджень ріжеться підручними засобами, що зручно, якщо потрібно за місцем підігнати деталь конструкції;
 • екологічно безпечний і підходить для вторинної переробки;
 • володіє самозатухаючими властивостями;
 • великий вибір по товщині, кольором;
 • великий розмір полікарбонатних листів (до 120 000 погонних мм довжиною при ширини 2 100 мм), що дозволяє використовувати його в конструкціях з мінімальними стиками і склеювання;
 • є листи абсолютно прозорі, що дає можливість застосовувати його при перекритті архітектурних ансамблів, де потрібно багато світла.

При правильній установці конструкції із стільникового полікарбонату будуть служити стільки, скільки заявлений термін експлуатації полікарбонату - не менше 10-15 років, хоча на практиці ця цифра сягає 20-25 років.

Де купити за хорошою ціною стільниковий полікарбонат

Компанія «Вишневий сад» здійснює продаж стільникового полікарбонату оптом і в роздріб, у нас можна купити стільниковий полікарбонат за вигідною ціною; пропонується великий вибір з гарантією від виробника, доставка по Києву та іншим містам. Наш основний офіс знаходиться в Києві (Вишневе), представництва - в Білій Церкві, Чернівцях, Дніпрі, Слов'янську, Івано-Франківську, Луцьку, Львові, Рівному.

Скільки коштує у нас стільниковий полікарбонат і як відбувається продаж? Ціни на стільниковий полікарбонат по Україні різні, але ми працюємо за прямими цінами від виробників, тому Ви не переплачуєте і наша ціна Вас порадує. Купити стільниковий полікарбонат з доставкою по Києву та Україні Ви можете, замовивши його у нас на сайті. Вам обов'язково передзвонить наш менеджер і уточнить деталі покупки.

У нас найбільший склад в Києві, тому Ви не будете довго чекати замовлення: швидку доставку ми Вам гарантуємо. Завжди в наявності широка кольорова гамма матеріалу. Крім того, у нас Ви, в разі необхідності, придбаєте і комплектуючі для кріплення. Ми готові до співпраці і пропонуємо найкращі умови для партнерів і дилерів.