Постійно зростаючий асортимент будівельного обладнання для благоустрою дачних ділянок, пропонує великий вибір полікарбонату, що є основою для створення якісних теплиць, промислового обладнання або навісів для приватних будинків. На ринку є безліч видів і типів товарів, що дає можливість підібрати продукцію за індивідуальними критеріями (дизайн, ціна, практичність і т.д.).
Але ще одним важливим критерієм, про який нерідко забувають, є виробник вироби. Від того, наскільки правильно, грамотно і уважно буде зроблений вибір надійного постачальника (виготовлювача), залежить ефективність і довготривалість експлуатації конструкції з обвинуваченого матеріалу.

Порівняння полікарбонату від різних виробників

Виробники полікарбонату, стрімко заповнили будівельно-аграрний сегмент. Завдяки їх продукції, любителі садівництва і "зимових городів", можуть створювати міцні, якісні і стійкі до різних факторів конструкції для культивації продуктів, квітів та інших об'єктів рослинного походження.
На даний момент, лідерами ринку можна вважати такі компанії:

 • Skyplast
 • Soton
 • Olympic

Ці виробники зарекомендували себе з найкращого боку, завдяки якісно організованому технічного процесу, в ході виготовлення власної продукції. Перераховані марки полікарбонату випускають вироби для різних сфер застосування, що робить їх універсальними і надійними постачальниками.
Skyplast

Матеріали, вироблені під цією торговою маркою, займають лідируюче місце серед позитивних відгуків простих споживачів і професіоналів. На думку наших фахівців, Полікарбонат Skyplast - найякісніший полікарбонат, що володіє широким спектром переваг, серед яких варто виділити:

 • Високий рівень теплопровідності;
 • Якісна пропускна здатність природного світла;
 • гнучкість;
 • Стійкість до займання;
 • міцність;
 • Лаконічний дизайн.

Найбільш важливим моментом, який часто відзначають споживачі, можна вважати стійкість до механічних пошкоджень і впливу хімічних елементів, а також негативних факторів навколишнього середовища. Завдяки великому асортименту (розмірний ряд, дизайн, структура), даний матеріал ідеально підійде для будівництва теплиці, арки, автомобільної покрівлі та інших конструкцій.

Soton

Український виробник Soton пропонує якісну продукцію за доступними цінами. Його популярності сприяє універсальне поєднання важливих характеристик у виготовленні виробів: мінімальна вага, міцна структура, можливість вибору різних розмірів і легкість монтажу. В асортименті компанії представлені монолітні і стільникові вироби з різними якісними особливостями (широкою сферою використання, практичністю, безпекою та універсальністю).
Olympic
Турецький полікарбонат фірми Olympic міцно влаштувався в трійці лідерів свого сегменту. Компанія надає не тільки якісну продукцію, але і гарантію на неї в 10 років. Завдяки великому вибору виробів, споживачі можуть придбати товар за такими критеріями, як: тип (стільниковий, монолітний), наявність захисного шару від ультрафіолету (або без нього), розміри і область використання. Великий попит на товари даної марки спостерігається в промисловій та комерційній сфері, що обумовлено надійністю і надійністю матеріалів.

Куди можна застосовувати полікарбонат?

Використання продукту з даної категорії, практично не має меж. Його універсальність, практичність і доступність, дозволяє виготовляти з нього різні конструкції:

 • Навіси на авто;
 • Промислове обладнання;
 • Парники;
 • Каркаси для зовнішньої реклами;
 • Навіси та ін.

Зараз можна без зусиль знайти вироби з даної категорії, які будуть відповідати найрізноманітнішим вимогам користувача. Придбати продукцію можна за такими критеріями, як колір, форма, кількість секцій, сфера застосування, щільність, текстура, розміри і т.д. Завдяки великій кількості різновидів і форм випуску, споживач сам вирішує, який полікарбонат краще і ефективніше, саме для його проекту.