Полікарбонат має постійний попит при реалізації проектів різного призначення, так як залучають користувачів в ньому не тільки ціни. Вдале поєднання робочих характеристик, засноване на унікальній рецептурі виробництва термопластів, забезпечує довговічний, красивий результат будь-якої виготовленої конструкції.

Області застосування полікарбонату охоплюють широкий спектр напрямків приватного і промислового будівництва. Зведення офісних, торгових центрів, спортивних кортів, паркувальних майданчиків, паркових альтанок, оранжерей, басейнів, приватних теплиць відбувається швидко, дає ефектний естетичний результат при використанні такого матеріалу. Облаштування навісів, покрівель складної конфігурації, захист вікон — лише частина з того, де застосовується і для чого можна купити доступний за вартістю полікарбонат.

Практичні гідності полікарбонату як будівельного матеріалу

Скільки коштує полікарбонат, залежить від конкретної його модифікації. У продажу представлені оптом і в роздріб варіанти стільникового, монолітного полікарбонату з широким розкидом типорозмірів, що впливає на ціну.

Загальні для всіх видів полікарбонатних матеріалів переваги полягають в наступних характеристиках:

  • легка вага;
  • гнучкість;
  • світлопроникність;
  • хороший ефект вентиляції;
  • міцність;
  • легкість догляду;
  • широкий асортимент квітів, форм, розмірів.

Полікарбонат відмінно підходить як для статичних конструкцій, так і для мобільних будівель. Монтаж здійснюється дуже швидко, з мінімальними витратами. При необхідності, практично будь-яку конструкцію з цього матеріалу можна розібрати і без пошкоджень перевезти на нове місце установки.

Вигідна пропозиція для замовлення полікарбонату в Україні від компанії "Вишневий сад"

"Вишневий сад" — інтернет-магазин, в якому Ви можете за вигідною ціною від виробника купити полікарбонат оптом і в роздріб з доставкою по всій Україні: у міста Черкаси, Київ, Полтава, Харків, Вінниця, Миколаїв, Одеса, Кривий Ріг, Запоріжжя , Житомир. Ви можете оформити замовлення з доставкою в Харкові, Києві, Одесі чи будь-якому іншому місті не тільки на полікарбонат, але і на металоконструкції будь-якої складності.

Щоб заощадити Ваш час, в магазині представлений широкий асортимент типових теплиць, козирків, навісів, парканів, пропонуємо також замовляти листовий полікарбонат різних розмірів під Ваш вже готовий проект. Продаж будь-якого матеріалу, який Ви вирішите замовити у нас, здійснюється на умовах самовивозу або адресної доставки. В межах Києва та області доставка виконується нашими фахівцями, для чого у нас є свій автопарк вантажних машин.

Відправлення відбувається в день замовлення або на наступний день. Вартість доставки нашим транспортом завжди буде для Вас максимально вигідною. Якщо ж це не Київ, а решта України, то ціна розраховується за стандартною тарифікації транспортних компаній, з якими ми співпрацюємо: Нова пошта, Ін Тайм, Делівері.