Завдяки своїм властивостям (міцність, гнучкість, низька теплопровідність і самозатухаемость) стільниковий полікарбонат знайшов широке застосування в фермерському господарстві, а саме - в будівництві теплиць. Вартість полікарбонату перевищує номінальну вартість плівки, але функціональність і термін служби полікарбонатних споруд в десятки разів більше.

Сільське господарство розвивається і стає все більш рентабельним. У парниках під полікарбонатом можна цілий рік вирощувати овочі, зелень, ягоди, гриби. У нашому помірно континентальному кліматі з чітко вираженими сезонами (літо, зима) практичніше за все зарекомендувала себе арочна полікарбонатна конструкція, так як вона менше за інших піддана накопичення снігу.

Теплиці з полікарбонату виготовляються для фермерських господарств, а також для тих, хто професійно вирощує розсаду, овочі і квіти. Арочні теплиці довговічні, їх можна оснащувати будь-якими внутрішніми системами. Експлуатація їх можлива і влітку, і взимку, якщо грамотно встановити систему вентиляції, опалення та поливу. Таким чином, Ви можете перетворити свій парник в зимовий сад.

Популярна модель «Слов'янка» складається з класичного каркаса з оцинкованої труби, скріпленої болтами і гайками. Дуги в цій теплиці йдуть кроком 1000 мм. Модель не вимагає установки на фундамент. Ширина становить 2,3,4 м, довжина може варіюватися. Дуже легка збірка — для неї достатньо викрутки та шуруповерта.

Компанія «Вишневий сад» Україна пропонує Вам зробити замовлення і купити якісну теплицю зі стільникового полікарбонату за цінами виробника; зайшовши до нас на сайт, Ви можете дізнатися, скільки коштує теплиця з полікарбонату, а також замовити якісну полікарбонатну теплицю або парник з доставкою по місту Київ і Україна.

Стільниковий полікарбонат — вдалий матеріал для виготовлення парників

Призначення теплиці — створення рослинам необхідного мікроклімату. Тому для її спорудження потрібен матеріал, який був би легким, міцним, прозорим, максимально теплоізоляційним і відносно недорогим. Інтернет-магазин «Вишневий сад» пропонує на продаж якісні готові парники, які Вам прослужать не один рік.

Всім цим параметрам ідеально відповідає полікарбонатний стільниковий пластик, що виготовляється методом екструзії. Він має ряд властивостей, що дозволяють використовувати його для зведення теплиць:

 • коміркова структура і внутрішні порожнечі, що забезпечують теплозбереження;
 • достатня в'язкість для забезпечення механічної міцності;
 • гнучкість для легкого монтажу;
 • стійкість до погодних умов
 • низький коефіцієнт теплопровідності;
 • легка вага матеріалу дозволяє економити на масивних кріпильних конструкціях;
 • світлопроникність — до 90%;
 • захист від УФ-променів.

На що звернути увагу?

При виборі матеріалу для полікарбонатного парника слід звертати увагу на кілька моментів:

 • крок обрешітки каркаса;
 • форми і кути скатів споруджуваного споруди;
 • можлива снігове навантаження;
 • тип рослин, який передбачаються для культивації.

Рекомендований діапазон товщини стільникового полікарбонату: 4-12 мм. Якщо взяти меншу товщину, конструкція буде ненадійною, а якщо більше 12 мм, то може знизитися светопропускная здатність. Рекомендований крок обрешітки - 700-1050 мм.

Говорячи про колір полікарбонату для теплиці, найкраще вибирати прозорі листи, щоб нічого не перешкоджало фотосинтезу рослин. Замовляйте і купуйте теплиці та парники під полікарбонатним покриттям з доставкою по Києву та Україні в нашому інтернет-магазині за оптимальною вартістю від виробника прямо зараз.

Правильна, надійна конструкція - запорука гарного врожаю

Скільки коштують готові теплиці з полікарбонату і де можна купити полікарбонатні споруди, де в Україні хороша ціна і вигідний продаж таких матеріалів? Вартість теплиці із стільникового полікарбонату залежить від розміру, комплектації, того, хто виробник і продавець. Ми не завищуємо ціни, так як працюємо безпосередньо з виробниками даного виду продукції.

Купивши у надійного постачальника і правильно встановивши теплицю, будьте впевнені, що вона прослужить не менше 10 років. Кожен виріб комплектується міцним каркасом з профільної квадратної труби. В комплекті є дві кватирки, з'єднувальні профілі, двері з ручкою, комплект Термошайба. Додається інструкція по збірці. Ми продаємо практичні і міцні конструкції, що дозволяють створити системи закритого грунту високої рентабельності. Як каркас компанія «Вишневий сад» використовує профільну квадратну трубу із заводською оцинковкой.

Безумовно, можна купити полікарбонат в листах, трубу, комплектуючі та зробити все самому. Можливо, так і доведеться робити в разі нестандартних ситуацій. Але можна заощадити час, сили, кошти і купити вже готову теплицю під стільниковим полікарбонатом в інтернет-магазині компанії «Вишневий сад».