Організовуючи якісні умови для комфортного ділянки під посадку різних культур, варто подумати і про те, щоб створити фундамент під теплицю. Він стане чудовою основою для конструкції, і прослужить не один рік. Багато користувачів ігнорують цей момент, що в подальшому сприяє неякісного функціонування споруди. Тому важливо підібрати якісні та перевірені витратні складові, з якими фундамент під парник буде ефективним помічником у садівництві.
Чи потрібен фундамент для теплиці з полікарбонату?
Кожен користувач, який цікавиться правильним підходом до благоустрою свого садової ділянки, замислюється про те, щоб це процес набув позитивний ефект. Адже від того, наскільки професійно і надійно будуть проведені роботи, залежить майбутній урожай і його обсяги. Але не варто думати, що реалізувати це можна тільки за допомогою фахівців. Зробити довговічні парники, використовуючи стільниковий полікарбонат, можна і самостійно. При цьому така конструкція буде максимально стійкою, міцною і захищеною від вітру або сезонних дощів, за умови її надійного кріплення.
Переваги формування опори:
- Надійна фіксація каркаса;
- Перешкода контакту конструкції з грунтом;
- Позитивний вплив на довгостроковість експлуатації;
- Поліпшення мікроклімат в порожнині вироби;
- Захист від гризунів і шкідників.
Завдяки перерахованим вище позитивних якостей, фундамент для теплиці із стільникового полікарбонату, буде оптимальним способом подбати про якість і кількість врожаю. При цьому особливу увагу варто приділити не тільки його формування, а й тим складовим, з яких він буде складатися.
Який фундамент краще для парника з полікарбонату?
Велика кількість витратних елементів на сучасному будівельному ринку може заплутати будь-якого користувача. А для будівництва гарної основи, потрібно враховувати не тільки сам необхідний матеріал, а й специфіку його застосування. Іншими словами, варто врахувати розміри, тип і сферу застосування парника. Така відповідальність, стає передумовою до виникнення головного питання - чи потрібен фундамент для теплиці з полікарбонату. Тут варто відкинути всі сумніви, адже для формування основи, застосовуються прості і доступні елементи.
Основні види бази для каркаса:
- дерев'яний;
- цегляний;
- бетонний;
- стовпчастий.
Кожен з перерахованих варіантів має свої переваги. І визначити, який фундамент краще для теплиці з полікарбонату належить тільки самому користувачеві. Найчастіше, при виборі основи, визначальними факторами є простота монтажу, інтенсивність проведених робіт і вартість. Можливість вибору тієї чи іншої конструкції, дозволяє створити ту основу, яка буде відповідати всім технічним критеріям.
Дерев'яний
Дерев'яні бруси вважаються найпопулярнішими виробами для побудови парників. Вони доступні, як в плані ціни, так і в плані можливості простого придбання. В даному випадку, є два варіанти монтажу такої бази - із заглибленням і без нього. Дерев'яний фундамент для полікарбонатною теплиці, добре витримує невеликі будови і перешкоджає їх технічного дисбалансу і руйнування від впливу шкідливих факторів.
Цегляний
За допомогою цегли можна легко створити належну основу для майбутнього парника. Це доступний расходник, що не вимагає великих матеріальних і тимчасових витрат. Укладання відбувається за допомогою заглиблення і виведення основної стіни на рівень вище грунту на 200 мм. Обов'язковою умовою при реалізації даного способу, є використання гідроізоляційного шару і ущільнювальної засипки.
Бетонний
Щоб зрозуміти, як зробити фундамент під теплицю з полікарбонату максимально стійким, надійним і таки, який зможе витримати об'ємні конструкції, варто звернути увагу на такий матеріал, як армований бетон. Це один з найбільш міцних елементів для подібних будівель. Але його реалізація вимагає грамотного підходу. Основними етапами створення такої бази є: формування опалубка, гідроізоляції, установка арматури і з'єднання всіх елементів. Після чого відбувається заливка з подальшим відходом (зволоження, перешкода попаданню прямих променів сонця і т.д.).
Стовпчастий
Один з найбільш доступних і простих в монтажі способів, що робить фундамент для теплиці з полікарбонату максимально ефективним, з урахуванням витрат на його формування. У будівництві використовуються спеціальні армовані стовпи з т-подібною формою і інші будівельні вироби. Головний матеріал поглиблюється в порожнину грунту на 80 см з дотриманням інтервалу між елементами в 2 м. Єдине, що можна вважати невеликим мінусом такого методу, це сформований зазор між базою і грунтом, що сприяє проникненню холоду. Але це можна вирішити за допомогою цегляної або дерев'яною обв'язкою.
Кожен користувач сам вибирає, як зробити фундамент під теплицю з полікарбонату, і які витратні елементи для цього використовувати. Крім якості складових частин, потрібно вибрати надійного продавця, здатного надати грамотну і професійну консультацію, щодо всіх технічних нюансів.
Де замовити полікарбонатну теплицю в Україні?
Пошуки доброго матеріалу можуть займати мінімум часу, якщо знати, де його придбати. Наша компанія пропонує широкий асортимент виробів для формування теплиці з полікарбонату. Ми організували роботу таким чином, щоб клієнт міг отримати доступ до основної технічної та якісної інформації швидко, не витрачаючи на це багато часу. Каталог компанії наповнений новітньою продукцією, яка стала головним атрибутом при будівництві різних споруд. Дізнатися про актуальні позиціях, ціни та умови оформлення замовлення з наступною доставкою, можна у менеджерів будь-яким зручним способом. Ми працюємо на якість, тому гарантуємо високий рівень обслуговування і уважність до кожної деталі!