Полікарбонат - різновид пластику, має гарну світлопропускну здатністю, гнучкий міцний і легкий матеріал і тому підходить для огороджувальних конструкцій. Огорожа з полікарбонату відноситься до комбінованого типу, тому що його ставлять у формі декоративних частин в поєднанні з деревом, металом, пластиком і іншими матеріалами.

Властивості полікарбонату для огорожі

Такий матеріал ідеально підходить для огороджувальних конструкцій і має низку якостей:

  • Затінює ближні споруди, якщо взяти темний відтінок.
  • Пріломлюет світло.
  • Ізолює шум.
  • Стійкий до корозії і цвілі.
  • Ударостійкий.
  • Не перегрівається.
  • Стійкий до погодних умов.

Полікарбонат безпечний при пожежі. Він не горить, а плавиться при температурі понад 100 ° С і продукти горіння не отруюють атмосферу. Вогонь з паркану не піде далі. Що стосується світлопропускаючої здатності, то при прозорому спектрі кольору вона становить 85%. Тому краще вибрати інший колір, наприклад, бронзу - вона не дозволить перехожим бачити те, що відбувається за парканом. Огорожа з полікарбонату не буде перегрівається і нагрівати сторону будинку або іншої споруди.

Ще одна корисна властивість - це шумоізоляція. Якщо будівля стоїть біля дороги або в галасливій місцевості, це допоможе знизити рівень звуку і зробити життя комфортнішим. Переваг у полікарбонату досить, до того ж він не так дорого коштує, не іржавіє і не пліснявіє. Завжди виглядає новим.

Перепади температур ніяк не впливають на якість матеріалу, він стійкий до вітру, дощу і тривалого сонячного впливу. Але тоді необхідний ультрафіолетовий захист - наноситься поверх листа плівкою. До інших переваг відноситься легкість в догляді, очистити такий паркан можна за допомогою мильного розчину.

Монтаж полікарбонату на паркан

Для підстави або фундаменту підійде цегла, колотий блок або камінь. Багато користувачів люблять поєднувати полікарбонат з кованими елементами - виглядає конструкція красиво і незвично. Оскільки полікарбонат продається в багатьох колірних гамах, це надає велике поле для творчості і створення домашнього затишку.

Монтувати полікарбонат просто, він кріпиться шурупами і його можна встановлювати секціями - зручно і швидко. Ріжеться матеріал без особливих зусиль за допомогою пилки, але попередньо лист потрібно надійно зафіксувати. Листи легкі їх можна встановити самому без додаткової допомоги.

Такий паркан виглядає естетично, коштує недорого, він надійний і має низку якостей, непритаманних іншим матеріалам, що використовуються для кладки паркану.

Замовити полікарбонат