Приємна атмосфера та облаштування заміської ділянки радують око і змушують повертатися у вихідні на відпочинок знову і знову. Що ж потрібно кожному господарю, щоб його володіння не тільки приносили максимальну користь, але і задоволення?

Альтанка з полікарбонату

Це можливість відпочити і розслабитися. Не з чуток кожен знає, що в кожен сезон за містом знайдеться робота, яку доводиться виконувати у вільний час. Коли справа доходить до відпочинку, як правило, вже не залишається сил, а іноді і немає місця, щоб насолодитися краєвидами та видами після трудового дня.

Саме для цього ми рекомендуємо обов'язково обзавестися альтанкою на заміській ділянці. Зараз існує неймовірна кількість планувань і каркасів для альтанок, серед яких можна підібрати габарити для будь-якої ділянки, помістити на відкритій місцевості, на воді, облаштувати мангалом, лежаками або обплести квітами.

Якщо ви хочете простий і бюджетний варіант альтанки, яка буде призначена для тихого сімейного відпочинку на кілька людей, ви можете спорудити її самостійно. В якості основного покрівельного матеріалу використовуйте полікарбонат для альтанки - сучасний, привабливий і міцний покрівельний матеріал. Ціна на цей матеріал Вас приємно здивує, а прослужить конструкція довгі роки.

Вибір товщини полікарбонату для альтанки

Для таких робіт можна використовувати стільниковий полікарбонат товщиною 6-8 міліметрів світлого чи темного бронзового відтінку. Це найкраще колірне рішення, яке захистить від сонячних променів і створить приємну колірну палітру в екстер'єрі.

Важливо знати, що матеріал потрібно використовувати якісний, з наявністю захисту від сонячної радіації - це головний фактор, який забезпечує тривалий термін служби всієї споруди. Як каркас можна використовувати металеві профілі або дерево, в залежності від того, який стиль домінує на вашій ділянці.