В Україні на сьогоднішній день існує багато різновидів полікарбонату від світових виробників таких брендів як: TITAN PLAST, POLYSIDE, RAINBOW POLYGAL, MONOGAL, MAKROLON, DAZE, NOVATTRO, MARLON, PLASTILUX, POLYNEX, PALRAM, SUNLITE, AKTUAL, ALEXDORF, VIZOR, HAIGAO і інші, які можна розділити на 2 цінові категорії - дорогі й дешеві.

Співвідношення ціна якість. В чому різниця? Деякі бренди полікарбонату як TITAN PLAST, POLYGAL, RAINBOW відноситься до категорії преміум класу.

Навіщо купувати дешевий китайський полікарбонат, якщо він не послужить і року?

Подумайте самі, невже тут є еклономія? Рекомендуємо купувати якісний полікарбонат POLYGAL і TITANPLAST і буде Вам щастя і спокій в цьому світі. В Україні полікарбонат ТМ «POLYGAL» в порівнянні з «POLYSIDE» коштує трохи більше. Це цілком перевірений бренд, який не тільки якісний, але і дешевше інших подібних дорогих аналогів. Низька ціна полікарбонату досягнута за рахунок великого попиту на ринку, що, в свою чергу, дозволяє закуповувати якісний полікарбонат за низькою ціною і імпортувати великими партіями в Україну. Саме з цієї причини стільниковий полікарбонат (Полісайд і Полигаль) тримає хороші конкуруючі позиції, низькі ціни в сегменті цією ніші.

Стільниковий полікарбонат «POLYGAL» і «POLYSIDE» істотно дешевше інших аналогів якості таких ТМ як MAKROLON, NOVATRO, MORLON, DHAZE і інші.

Сайт «Вишневий сад» пропонує великий вибір полікарбонату всіх брендів від дорогих до бюджетних матеріалів: PLASTILUX, POLYNEX, EUROLUX, ALEXDORF, AKTUAL, HAIGAO, VIZOR і ін. з повним набором комплектуючих і розмаїттям кольорів.

Пластикові матеріали сертифіковані і мають гарантію якості.

Здійснюється сервіс, доставка, монтаж. Гнучка система знижок!

Щоб придбати полікарбонат і визначитися з вибором дзвоніть!

Рекомендації по вибору полікарбонату.