Теплицю-термос з полікарбонату може побудувати у себе кожен прямо на дачі. Залишається купити збірну теплицю, зібрати її самостійно або замовити монтаж у виробника.

Зібрати конструкцію теплиці- термоса дуже легко - за інструкцією по збірці теплиць. Під замовлення теплиця виготовляється як в ширину так і довжину 3, 4, 5, метра, а довжина може бути будь-якою - 4 м, 6, 8, 10, 20 м і т.д. Довжина теплиці може бути будь-якою і в ній ростуть тисячі різних рослин.

Ці дачні теплиці- термоси із пластику можна назвати: «як промисловий варіант», вони повністю довели свою рентабельність. При цьому вирощувати в них можна абсолютно всі культури: і квіти, і овочі, і екзотику. Все це прекрасно плодоносить - врожайність в 2-3 рази вище, ніж у звичайній теплиці.

Зимова теплиця-термос

Наприклад, в простій теплиці в зимові місяці при 20 ° С лимони не цвітуть, а в теплиці-термосі з полікарбонату вони цвітуть навіть при 10 ° С. Навіть у похмурий день освітленість в ній в 1,8 рази вище, ніж на вулиці (без будь-яких додаткових джерел освітлення). При цьому якщо на вулиці -30 ° С морозу, то в теплиці-термосі 3 ° С (без опалення)! Тепло розподіляється рівномірно по всьому об'єму теплиці: біля стін, біля покриття і т.д. Це дуже важливо для рослин. Ви знаєте, як з кожним роком дорожчають енергоресурси. Теплиця-термос з полікарбонату споживає в 15 разів менше тепла. Її покриття не розсіює промені, економить 50% енергії і в 200 разів міцніше, ніж скло.

Полікарбонатні теплиці-термоси можна використовувати і розвивати свій тепличний бізнес. З одніцєї термопластикової теплиці 3х6 можна заробляти на овочах, продаючи по 3 гр., в рік приносить від 12-15 тис. грн. Використовуючи кілька теплиць, можна збільшувати свої доходи в рази. Металоємність теплиці з полікарбонату дуже низька, вона має десь 30% металу в порівнянні зі звичайною теплицею. Такі теплиці з полікарбонату і будівництво теплиць в Україні виконує компанія «Вишневий Сад Плюс»

Враховуючи розміри теплиць, можна вирощувати кавуни, полуницю, овочі і цілий рік отримувати урожай. Хоча отримувати помідори в січні або грудні звичайними теплицями практично неможливо, а в теплиці з полікарбонату це можливо.